Muzyka Polecane Uncategorized

SnowFest Festival zamyka line-up

Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja SnowFest Festival. Tegoroczna edycja najgorętszej zimowej imprezy pod gołym niebem odbędzie się w Szczyrku 28-29 lutego.

Siódma edycja festiwalu SnowFest, czyli najgorętszego wydarzenia w samym środku zimy odbędzie się tradycyjnie w zimowej stolicy Polski – Szczyrku, gdzie w dniach 28 i 29 lutego na terenie przepięknego Amfiteatru, a także ultranowoczesnej Skoczni Skalite pojawi się liczna grupa najbardziej uznanych i rozchwytywanych artystów na światowej scenie muzycznej – bez wyróżniania na konkretny gatunek czy stylistykę. Poza zawodami sportowymi czy bogatą ofertą gastronomiczną warto przypomnieć, że dotychczas ogłoszonymi artystami, którzy zadbają o najwyższy poziom muzycznej jakości są Yasiin Bey aka Mos Def, SIGMA, Vitalic, Shy Fx, Metrik & Dynamite MC, Sokół, Ejeca, Kraak & Smaak, a także Łąki Łan, Solar i Kamp!, którzy wpisują się idealnie w muzyczną koncepcje naszych zimowych spotkań.

Warto przypomnieć wszystkich tym, którzy z jakiegoś powodu jeszcze nie zadbali o miejsca noclegowe w ostatni weekend lutego, że baza noclegowa Szczyrku ma swoje ograniczenia, zaś ilość chętnych z roku na rok jest co raz większa. W praktyce oznacza to tyle, że warto pomyśleć już o rezerwacji kwater czy mieszkań, ażeby mieć spokój i komfort przygotowań do największego sportowo-muzycznego święta, jakie odbywa się na terenie Polski w całym sezonie zimowym.

Cztery pule biletów już się rozeszły. W sprzedaży jest aktualnie ostatnia {Last Call}, więc radzimy nie zwlekać.

Line-up:

Last Robots
ROS
Seb Skalski, Truant, Sincz i Raidho

Rakieta z wokalnym udziałem Noviki
DJ Noz
Biernaski
Spox
Pluszowy
Staszek Selektah
Lua Preta i Ńemy
Spisek Jednego
BC
DNTRT
Deyna
BrainwashPunchline
Yasiin Bey aka Mos Def
Sigma (dj set)
Vitalic (live)
Shy FX
Metrik & Dynamite MC
Sokół
Łąki Łan
Ejeca
Kraak & Smaak (live)
Solar
Kamp!Bilety do kupienia na TUTAJ