Event Portal Muzyka Polecane

Kazimiernikejszyn – jubileuszowe wydarzenie bez spiny

Jubileuszowa X edycja muzycznej celebracji bezpinkowości, bliskości i jasnej strony mocy zmiksowanej z dzikością zabawy po świt i magią Kazimierza Dolnego – odbędzie się 12-16 lipca.

Kazimiernikejszyn to według organizatorów: koncerty, autorskie przygody, spotkania i jedyny taki czas od chillu po szaleństwo. Program festiwalu z poprzednich lat pokazuje, że właśnie te słowa dobrze określają ideę festiwalu.

Jubileuszowa edycja festiwalu zapowiada się niezmiernie ciekawie. Oprócz niezwykłych gwiazd, które zostały zaproszone, zaplanowane są różnego rodzaju Przygody, Warsztaty, wydarzenia towarzyszące i spotkania z ciekawymi osobami. Szczegółowy plan jeszcze nie został ogłoszony, ale z perspektywy poprzednich edycji – można mieć pewność, że każdy znajdzie tam coś dla siebie – chcesz doświadczyć Czasu na P? Zatopić się w tańcu na silent disco na środku rynku w Kazimierzu Dolnym? Pobawić się rodzinnie w Dobry Dzieciak Party? Stoczyć wielką bitwę na poduszki? Pójść na energetyczne koncerty w Kamieniołomach, gdzie scena stoi tuż pod skałami? Przywitać świt po codziennych afterach? Posmakować medytacji i spotkań z inspirującymi ludźmi?

To tylko mała część tego jedynego w swoim rodzaju festiwalu.

Poniżej przedstawiamy aktualny Line-up:

  • 13.07, czwartek: Nosowska, Vito Bambino, Blenders,
  • 14.07, piątek: Dubioza Kolektiv, Kaśka Sochacka, Karaś/ Rogucki
  • 15.07, sobota: Fisz Emade Tworzywo, Igor Walaszek – IGO,

Kolejne ogłoszenia wkrótce!

Więcej informacji na STRONIE WYDARZENIA