Muzyka Polecane

Mrozu bez prądu – już wkrótce

Kolejna trasa Mroza będzie bez prądu – Mrozu MTV Unplugged bilety na trasę już wyprzedane!

W kwietniu tego roku Mrozu wziął udział w nagraniu 14. edycji MTV Unplugged. Dwa tygodnie później zgarnął 5 Fryderyków, we wszystkich kategoriach w których był nominowany, w tym za Artystę Roku i za Album Roku – „Złote Bloki”. Hity między innymi z tej płyty ale i ze starszej dyskografii Artysty wybrzmiały na niezwykłym koncercie MTV Unplugged w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Teraz Artysta ogłasza trasę w wersji „bez prądu” aż w 13 polskich miastach. Jesienią 2023 będzie można usłyszeć Mroza m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie czy Gdańsku – a nowe aranżacje jego największych przebojów z pewnością Was zaskoczą.

Trasa Mrozu MTV Unplugged 2023

Publiczność będzie miała szansę posłuchać dobrze znanych utworów w zupełnie nowych aranżacjach i przekonać się, że energetyczne szaleństwo Mroza wcale nie pochodzi z prądu! Na scenie pojawią się również wyjątkowi goście.

„MTV Unplugged” to kultowa seria koncertów pełnych niepowtarzalnej, muzycznej energii, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.

Kim jest Mrozu?

Mrozu (Łukasz Mróz) to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów, urodzony 22 lipca 1986 roku we Wrocławiu. Jest piosenkarzem, autorem tekstów, kompozytorem oraz producentem muzycznym. Mrozu doskonale gra na gitarze oraz instrumentach klawiszowych, a jego specjalizacją jest muzyka pop, soul oraz r&b. Poważna kariera muzyczna Łukasza rozpoczęła się w okolicach 2004 roku. Już w pierwszych latach jego profesjonalnej działalności można było się spodziewać, że artysta zdoła się przebić do czołówki polskiej muzyki pop. Pierwszy album studyjny wydał w 2009 roku. Nosił on nazwę „Miliony monet” i w krótkim czasie podbił serca fanów w wielu zakątkach Polski.