Muzyka Polecane

Kasia Kowalska akustycznie

Przeniesiony aż dwukrotnie koncert Kasi Kowalskiej (w wersji akustycznej) ma się odbyć 3. października, o godzinie 19.00 w BECEKu, czyli Bytomskim Centrum Kultury.

Koncert Kasi Kowalskiej miał się odbyć już rok temu, jednak ze względu na pandemię koronawirusa występ nie doszedł do skutku. Mówi się, że do trzech razy sztuka, w związku z tym wszystkich fanów tej nietuzinkowej artystki zapraszamy do BECEKu już 3.10.2021 r. o godzinie 19:00.

Kasia Kowalska to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. W swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy – obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „Aya” jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt „Empiku”. Uzyskała również dwie nominacje do Fryderyków. Podczas koncertów Kasi Kowalskiej nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, “Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”. Zapraszamy na koncert w ramach trasy „Kasia Kowalska 25”. Czeka nas magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

Katarzyna Kowalska w każdy koncert wkłada wiele serca. W akustycznej odsłonie na pewno nie zabraknie wzruszeń, uniesień i radości. Ze względu na olbrzymią charyzmę, jak i warsztat wokalny artystki, można być pewnym, że koncert w Bytomiu będzie należał do tych niezapomnianych, których „cały świat (nam) zazdrości”.

Bilety wciąż są dostępne! Można je kupić za pośrednictwem strony BECEKu https://becek.pl/program/system_biletowy/2152