Event Portal Muzyka

Sochacka w Bielsku!


Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka, a jak jej to wychodzi będzie można zobaczyć 27 marca w Bielsku Białej.

Jak określić muzykę Kaśki Sochackiej? To wyrafinowany pop z dodatkiem miejskiego folku i muzyki alternatywnej. Obydwie płyty są doskonale zaśpiewane z niebanalnymi piosenkami, które zostają na długo.

Kaśka Sochacka od jakiegoś czasu koncertuje w Polsce i zdobywa coraz większe rzesze fanów. Teraz ogłosiła miasta, w których zagra w trasie „Wiosna 2023”.

Trasa wiosenna trwać będzie od marca do maja 2023 roku. Koncerty odbywać się będą w siedzących filharmoniach, teatrach, czy domach kultury, chociaż nie zabraknie też stojących klubowych koncertów i takich w dużych miastach. Podczas trasy zaprezentowane zostaną koncertowe wersje znanych z płyt piosenek oraz pewne niespodzianki.

Jednym z miejsc na trasie tej wyjątkowej artystki jest Bielsko-Biała. Jej koncert w tym mieście odbędzie się 27 marca w Bielskim Centrum Kultury.

Kiedy: 27 marca 2023 r., sobota,  godz. 20:00
Gdzie: Bielskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 27

Bilety: TUTAJ