Uncategorized

KOLEJNE WIELKIE OGŁOSZENIE EXIT FESTIVALU 2022

W lipcu tego roku oprócz poprzednio ogłoszonych dużych gwiazd, takich jak Calvin Harris, Nick Cave & The Bad Seeds, Iggy Azalea, James Arthur, Afrojack, Maceo Plex, Masked Wolf, Artbat, ZHU, Jax Jones, czy Sepultura na Main Stage pojawi się również wielokrotnie nagradzany duet Ofenbach oraz Disciples,

 Francuski duet Ofenbach od EXIT Festival z hitami „wartymi” prawie pół miliarda wyświetleń na YouTube i ponad 11 milionów miesięcznych streamów na Spotify. Wśród nich znajduje się „Be Mine”, singiel, który podbił anteny w 2016 roku, przyniósł duetowi złoty album i trafił na listę Billboard. Ich utwory „Around Fire” i „You Don’t Know Me”zdybyły serca słuchaczy na całym świecie, po czym pojawiły się hity „Paradise” feat. Benjamin Ingrosso, „Wasted Love” feat. Lagique, oraz najnowszy singiel „4U”, który duet wydał na początku maja tego roku.

Trzyosobowa, ciesząca się międzynarodowym uznaniem grupa Disciples z Londynu zyskała światową sławę dzięki współpracy z Calvinem Harrisem przy megahicie „How Deep Is Your Love”, który po wydaniu w 2015 roku osiągnął drugie miejsce na UK Singles Chart i dwudzieste siódme na Billboard Hot 100 chart. Utwory z ich debiutanckiej EP-ki „Remedy” były emitowane w BBC Radio, a cztery lata później przebój „On My Mind” został uznany za najgorętszą płytę na świecie i utwór tygodnia przez to prestiżowe medium.

Podczas czterech nocy festiwalu, od 7 do 10 lipca, największe nazwiska światowej sceny muzycznej przyniosą do Twierdzy Petrovaradin ścieżkę dźwiękową magicznego festiwalowego lata. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki – obecnie została ostatnia pula karnetów. Dostępne są również bilety na pojedyncze dni. Festiwal oferuje również wykup miejsca na polu namiotowym, wynajęcie zwykłego namiotu, czy też większego z wyposażeniem.

Nowy Sad z pewnością świetnie przygotuje się na przywitanie przyjezdnych – co roku można dostrzec gościnność oraz uprzejmość miejscowych. Ilość apartamentów na wynajem z dnia na dzień maleje, co udowadnia fakt, że jak raz się pojedzie na EXIT, to chce się na niego wracać.

Więcej informacji na https://www.exitfest.org/