Uncategorized

Dwie sceny,jedenastu artystów i ekscytująca mieszanka gatunków muzycznych–zbliża się One Love Music Festival we wrocławskiej Hali Stulecia.

One Love Music Festival od kilku ostatnich lat działa już w nowej formule łącząc koncerty najpopularniejszych polskich artystów z oryginalnymi wyborami z zagranicy oraz najlepszą selekcją muzyki elektronicznej z naciskiem na drum’n’bass. W tym roku, 25listopadado Wrocławia powróci Gentleman,specjalista od muzyki reggae i dancehall.Niemiecki artysta, który Jamajkę nosi w sercu,wydał w zeszłym roku album „MADWORLD”, na którym powrócił do swoich muzycznych korzeni oraz śpiewania po angielsku.Kolejny powrót to występ ukraińskiego zespołu 5’nizzazgrabnie miksującego reggae, rap,beatbox, punk rock, a nawet muzykę kabaretową.Polską reprezentację na scenie głównej tworzą: Natalia Przybysz, Mrozu oraz Rubens. Natalia Przybysz jest obecnie w trasie promującej najnowszy album „TAM”–na którym znalazł się również duet z Mrozem, artystą zdobywającym ostatnio najważniejsze nagrody muzyczne oraz pierwsze miejsca list przebojów. Z kolei Rubens kontynuuje rozpoczętą we wrześniu trasę„BARDZIEJ NIŻ OK!” promującą jego ostatni album „Piosenki,których nikt nie chciał”.Druga scena skupiona głównie na muzyce elektronicznej stanie we Wrocławskim CentrumKongresowymi przede wszystkim tam fani muzyki drum’n’bass i dubstep będą mieli kilka powodów do zadowolenia.Na scenie pojawi się brytyjski duet SIGMA–autorzy hitu„Nobody To Love”, którzy na styczeń przyszłego roku szykują premierę najnowszego albumu „LONDON SOUND”. Wrocław odwiedzi także DJ i producent Culture Shock, który zaczynał od nagrywania w domu, a następnie podpisał kontrakt z największą brytyjską wytwórnią drum’n’bass–RAM Records. Tempo jeszcze bardziej podkręci DJ set od Modestep, czyli solidna dawka dubstepu od twórcy hitu „Sunlight”. Za dekami tego wieczoru staną także Kuba Karaś oraz Grubson jako DJ Twardy Kark. Swój projekt zaprezentują również Paprodziad z Pęczakiem, czyli afirmujący przyrodę, życie i miłość oraz podnoszący wibracje muzyczny akt.One Love Music Festival25 listopada, Hala Stulecia, Wrocław Line-up:Gentleman, Mrozu, Natalia Przybysz, 5’nizza, Rubens, MODESTEP DJset, SIGMADJset, Culture Shock, DJ Twardy Kark akaGrubson, Kuba Karaś, Paprodziad z Pęczakiem.

Bilety w opcji REGULAR, VIP, SUPER VIP są dostępne na stroniewww.onelove.pl

One Love Music Festival 2023 - info prasowe.docxPartnerem festiwalu jest wyłączny dystrybutor filmu„Igrzyska Śmierci.Ballada ptaków iwęży”.