Inne Muzyka Sport

NIESPEŁNA DWA MIESIĄCE DZIELĄ NAS OD X JUBILEUSZOWEJ EDYCJI FESTIWALU SNOWFEST!

Niespełna dwa miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy, a mianowicie od jubileuszowej X. edycji jedynego i niepowtarzalnego festiwalu SnowFest 2023. Jak żaden inny łączy on w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, zimowych zawodów sportowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski – Szczyrku! To wydarzenie obowiązkowe dla osób, którym obce jest pojęcie „zimowego snu”, a także tych, którzy kochają się bawić – nie bacząc na porę roku, pogodę czy panujące za oknem warunki atmosferyczne. 

SnowFest, to obowiązkowa pozycja nie tylko dla wszystkich miłośników sportów zimowych, ale również pasjonatów muzyki. W listopadzie poznaliśmy pierwszych wykonawców, którzy 3 i 4 marca wystąpią w Szczyrku.  Na festiwalu pojawi się m.in. legendarny Dimension, uwielbiani w kraju nad Wisłą – Fisz Emade Tworzywo, zaskakujący Bass Astral, wszechstronna An On Bast oraz liryczny mistrz asthma

Do wcześniej ogłoszonych nazwisk dołączyli teraz także: szef Metalheadz i uosobieniec muzyki bassowej – Goldie, który wystąpi z jednym z najprężniej rozwijających się autorów tekstów na bristolskiej scenie muzycznej – Medic MC. Na głównej scenie wraz z zespołem zagra wielbiany przez SnowFesto-wą publiczność pół-człowiek, pół-raper – Grubson. Pojawi się także unikatowy projekt Rysy, który prezentuje wszystko co najlepsze w klubowej elektronice. W dj-skiej odsłonie usłyszymy jedną z najważniejszych, najpopularniejszych i zarazem kontrowersyjnych kapel łączących drum`n bass, breakbeat oraz rock – Pendulum .

Największe święto muzyki i sportu zbliża się wielkimi krokami, więc nie czekajcie dłużej i zacznijcie planować już teraz czas na początku marca 2023 roku, gdyż bilety z pierwszych pul wyprzedały się przed czasem (dostępna jest obecnie limitowana pula karnetów Regular). Warto rozejrzeć się także za noclegiem, gdyż baza hotelowa na miejscu posiada swoje ograniczenia, zaś zainteresowanie festiwalem z roku na rok przechodzi najśmielsze oczekiwania. Organizatorzy zachęcają do regularnego śledzenia komunikatów na kanałach social media, gdyż w związku z X. edycją festiwalu szykują wiele atrakcji dla uczestników tego wyjątkowego wydarzenia.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.snowfest.pl