Muzyka

CYANTIFIC na Play More Festival D’nB Launch Party!

Zeszłoroczna edycja Play More Festival na pewno utkwiła w pamięci wszystkich jej uczestników. Odbyła się ona we Wrocławiu i była największą imprezą muzyki D’n’B oraz dubstep na Dolnym Śląsku. Wiele osób nie mogło doczekać się kolejnej edycji, a teraz dla nich wszystkich mamy dobre wieści! Jak podają organizatorzy PMF odbędzie się po wakacjach. Natomiast już teraz miło nam poinformować o imprezach poprzedzających drugą edycję.

Play More Festival  D’nB Launch Party to pierwsza odsłona głównego festiwalu, która ma za zadanie rozgrzać wszystkich fanów i przygotować do jeszcze lepszej i większej zabawy. Odbędzie się ona 11.04.2014 we Wrocławskim klubie Alibi, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Gwiazdą wieczoru będzie CYANTIFIC – DJ i producent z wysp, którego utwory można było usłyszeć za pośrednictwem takich wytwórni jak UKF, HOSPITAL RECORDS oraz RAM RECORD.

Dodatkowo na scenie zagrają: Brav [SUBWENA] & Saltea [SPD], Beach Club & RELIC [Uk], G.Fader [soundikebass.pl], DJ Liquid.

Bilety do nabycia:

  • Blud Shop [Dom handlowy Fenix – 5 piętro, Rynek]

A także online: https://tickets.soundikebass.com/play-more-festival-launch-party-cyantific-e2
Więcej informacji znajdziecie na stronie www.playmorefest.pl . A my już teraz serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w tej niesamowitej imprezie!