Muzyka Polecane

Pierwsza gwiazda One Love!

Organizatorzy One Love Music Festival ogłosili właśnie pierwszą gwiazdę, która wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia. Tegoroczny Line-up otwierają Chase & Status. Przy rytmach najlepszej muzyki bawić się będzie można 23 listopada. Tegoroczna edycja jest już szesnastą odsłoną One Love!

One Love Music Festival na stałe wpisał się w kalendarz miłośników muzyki. Tegoroczna, 16. już edycja, odbędzie się 23 listopada w modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia.

Artyści, którzy występują na One Love to najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Miłośnicy muzyki reggae, drum & bass, trip hop, electronic, alternative, hiphop, roots, dub, ragga, dancehall, ska, world music, dubstep, breakbeat, soul a także innych cyfrowych eksperymentów mogą być pewni, że na tym festiwalu znajdą to czego szukają, serwując swoim uszom prawdziwą ucztę dźwięków.

Organizatorzy ogłosili właśnie pierwszą gwiazdę festiwalu. Będzie to Chase & Status. Jest to mocne otwarcie tegorocznego line-up’u!

Na One Love Music Festival nie może zabraknąć żadnego miłośnika muzyki. Jest to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce, która w ponury koniec listopada wprowadza ciepłe pozytywne emocje i naprawdę gorącą atmosferę.

Chase & Status – brytyjski duet z Londynu, w skład którego wchodzą Saul Milton oraz Will Kennard. Podczas koncertów występują również MC Rage i Andy Gangadeen. Zespół tworzy muzykę drum and bass, breakbeat, grime, hip-hop, dubstep.