Muzyka Polecane

Kasia Kowalska – The best of!

Kasia Kowalska zagra w Chorzowskim Centrum Kultury! Jubileuszowy koncert w ramach trasy „The best of” odbędzie się 17.10.2021 r., o godzinie 19:00.

Kasia Kowalska to artystka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej repertuar gości na scenie polskiego rocka od wielu lat i jest doceniany przez dużą liczbę fanów, o czym świadczy to, że każdy jej z albumów kilkukrotnie pokrył się platyną.

W utworach Kasi Kowalskiej nie brakuje melancholii, refleksji smutku, ale też romantyzmu, jak i mocnego pazura. Wspaniały głos i bagaż doświadczeń sprawiają, że z biegiem lat jej muzyka nabiera jeszcze większej głębi.

Jubileuszowa trasa koncertowa artystki to wyjątkowa okazja, by w chłodny jesienny wieczór, przypomnieć sobie wszystkie jej najlepsze utwory. Katarzyna Kowalska wraz z zespołem zabierze wszystkich słuchaczy w nostalgiczną podróż przez ćwierćwiecze działalności. Działalności, którą doceniali również krytycy, przyznając jej najcenniejsze nagrody polskiej branży muzycznej.

Katarzyna Kowalska na każdym koncercie łapie doskonały kontakt z publicznością i wprowadza ją do magicznego świata pełnego wspaniałej muzyki i dźwięków poruszających najgłębsze zakamarki duszy.

Katarzyna Kowalska – The Best Of
17.10.2021 r., godz. 19:00
Chorzowskie Centrum Kultury

Wiecej informacji:
urszula@chck.pl, tel. 32 349 78 84
link do zakupu biletów:
https://adria-art.pl/a/KasiaKowalskaChorzow

Kasia Kowalska niedawno zagrała w Bytomskim Centrum Kultury – w wersji akustycznej. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z koncertu wraz z galerią zdjęć.