Muzyka

Muzyczne pasje Edyty Geppert … w Radzionkowie!

20 marca w radzionkowskiej restauracji Appassionata odbędzie się recital Edyty Geppert z udziałem Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka). Będzie to niezapomniana okazja dla wszystkich fanów nie tylko Edyty Geppert ale też muzyki z pogranicza poezji i teatru.

Edyta Geppert jest artystką najwyższego formatu – kruchą, rozumiejącą i ekspresyjną. Jej twórczość jest przede wszystkim dojrzała i zmysłowa, a z każdej jej części wyłania się przeogromny talent. Posiada rzadką umiejętność wyboru tego, co chce śpiewać i o czym chce mówić ze sceny. Znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjne wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej.

Te recitale to sztuka, w której nie da się dostrzec granicy pomiędzy piosenką aktorską, estradą, a teatrem i poezją. Jej twórczość jest prawdziwa, ponieważ najchętniej śpiewa o tym co jest bliskie i drogie jej sercu. Z prostych melodyjnych małych form małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast stają się udziałem publiczności.

I takie emocje przeżyć będą mogli wszyscy, którzy 20 marca pojawią się w Radzionkowie w restauracji Appassionata. Recital rozpocznie się o godzinie 19:00.
Koszt biletów to 100 zł (rezerwacji i kupna można dokonać online na stronie restauracji).

Więcej informacji: https://www.appassionata.com.pl/